Archiwum
RSS
środa, 29 listopada 2006
Dziś mecz Mleczna Radom - Tż Niedrzwica

Już dziś o godzinie 18:30 na stadionie Mleczna Radom Arena rozpocznie się spotkanie 2. rundy Pucharu Polski pomiędzy VI ligowymi drużynami: Mleczną Radom, a Tż Niedrzwica. Jak narazie oba kluby osiągają podbne wyniki.

6l. - D - Leśna dzicz - 4:1

Charakter meczu (Tow. - towarzyski ; Bar. - barażowy ; PP - Puchar Polski ; 6l. - 6 liga ; A - klasa A) - Miejsce (D-Dom ; W -Wyjazd) - Rywal - Wynik meczu (pierwsza cyfra - gole dla drużyny przedstawianej ; druga cyfra - gole dla drużyny rywali).

Jak widzimy obydwie drużyny mają serię 3 zwycięstw pod rząd. Musi być ona dzisiaj przerwana przez jedną z drużyn. W dzisiejszym meczu nie będzie remisu. Nasi dzisiejsi rywale dobrze sobie radzą w meczach wyjazdowych i to może być ich plusem. Jak będzie przekonamy się dziś ok. godziny 18:30.

15:50, matti91pl
Link Dodaj komentarz »
Wspaniały tydzień dla Mlecznej
Mleczna Radom wygrała w 1.rundzie Pucharu Polski z UKS Łękawica 6:1. W niedzielę zaś radomianie ograli Leśną dzicz 4:1 i są pierwszymi liderami w VI lidze, w grupie 0620.
15:37, matti91pl
poniedziałek, 13 listopada 2006
Tabela VI ligi

Mleczna Radom w przyszłym sezonie będzie grała w lidze VI w grupie 0620. Skład tej ligi:

1. Mountin - Gaus - pomorskie - Żyleta - spadkowicz z V ligi.

2. Polonia Gołąb - gołąb 1992 - śląskie - Polonia Gołąb Arena - utrzymał się w VI lidze (bez baraży)

3. CF DG Mydlice - Arthur17 - śląskie - Arena Stadion DG - utrzymał się w VI lidze(bez baraży)

4. SzmerY w Cegielni - (brak)* - warmińsko-mazurskie - SzmerY w Cegielni Arena - utrzymał się w lidze (bez baraży)

5. Leśna dzicz - Janek55 - mazowieckie - Leśna dzicz Arena - awansował z klasy A

6. Mleczna Radom - matti91 - mazowieckie - Mleczna Radom Arena - awansował z klasy A

7. Włocławek FC - hofek91 - kujawsko-pomorskie - Włocławek FC Arena - awansował z klasy A

8. *AC_Milan* - zielony - śląskie - *AC_Milan* Arena - awansował z klasy A (bez baraży)

l.p. - nazwa zespołu - właściciel - województwo - stadion - poprzedni sezon

*(brak) - brak właściciela - klub na skraju bankructwa

10:34, matti91pl
Matti91 na selekcjonera kadry!
Prezes Mlecznej Radom, matti91 startuje w wyborach na selekcjonera reprezentacji Polski! Za każdy oddany głos bardzo dziękuję :D. Dla mnie celem jest zajęcie miejsca w pierwszej 8.. Jak na razie (stan na godzinę 9:55) jest 27 kandydatów, a swoje głosy oddało 61 sokkerowiczów, co daje frekwencję  0,42 %. Wybory trwają do 26 listopada 2006r. do 21:51.
09:59, matti91pl
niedziela, 12 listopada 2006
Mleczna Radom w VI lidze!

Mleczna Radom awansowała do VI ligi ,wygrywając w meczu barażowym z AC Silesia 2:1. Obydwie bramki dla Mlecznej strzelił doświadczony, 28-letni Błażej Skupiński.

Szersza relacja z meczu AC Silesia - Mleczna Radom (1-2):

17 minuta..
Jeziorkowski wybija piłkę spod bramki. Do piłki dochodzi Cudny. Cudny, podanie. Piłkę otrzymuje Skupiński. Skupiński robi zamach i strzela.
GOOOL!!!
AC Silesia - Mleczna Radom 0:1

Drużyny schodzą do szatni.
Statystyki gry na połowie. AC Silesia 57%, Mleczna Radom 43%.

53 minuta..
Lipiński podaje, górna piłka. Piłka wychodzi poza linię boczną boiska. Do wyrzutu z autu podchodzi Trywiański, słynący z dalekich wrzutek. Do piłki dochodzi Grzybowski. Grzybowski wykonuje strzał. Sinicki odbija piłkę czubkami palców. Piłka odbija się od poprzeczki.

58 minuta..
Grzybowski zgrywa pilkę głową. Bieniek próbuje przyjac trudną piłkę. Piłkę przejmuje Kajdana. Kajdana wykonuje strzał. Sinicki bezradnie rzuca się za pilką.
GOOOL!!! Remis.
AC Silesia - Mleczna Radom 1:1

59 minuta..
Na boisko wchodzi Yenilmezata.

65 minuta..
Do piłki dochodzi Cortázar. Cortázar dogrywa wysokim lobem. Piłkę otrzymuje Skupiński. Skupiński robi zamach i strzela. Szybka piłka, Łatka usiłuje ją opanować.
Cóż za wyśmienita okazja!

65 minuta..
Do wykonania rogala podchodzi Brzytwa. Dośrodkowanie w pole karne. Piłkę otrzymuje Cudny. Skupiński wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Skupiński robi zamach i strzela. Jeziorkowski bezradnie rzuca się za pilką. Poprzeczka.

79 minuta..
Podliński wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Podliński dośrodkowywuje. Gil ma problemy z przyjęciem piłki. Piłkę przejmuje Kajdana. Kajdana popisuje się znakomitym uderzeniem. Piłka odbija się od słupka!
Zabrakło kilku centymetrów.

81 minuta..
Podliński dośrodkowywuje. Olszowski, podanie. Piłkę otrzymuje Butor. Brzytwa wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Brzytwa dośrodkowywuje.

82 minuta..
Piłkę otrzymuje Widacha. Olszowski wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Olszowski podaje z klepki. Piłkę przejmuje Skupiński. Skupiński robi zamach i strzela. Słupek!!!

84 minuta..
Ławecki wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Ławecki dośrodkowywuje. Piłkę otrzymuje Brzytwa. Brzytwa podaje, górna piłka. Uderza głową Skupiński.
GOOOL!!!
AC Silesia - Mleczna Radom 1:2

20:13, matti91pl
Jeszcze pół godziny

Niespełna pół godziny zostało do najważniejszego, jak do tej pory, meczu Mlecznej Radom. Dokładnie o godzinie 19:36 na murawę stadionu AC Silesia Arena wyjdą jedenastki AC Silesii i Mlecznej. Będzie to mecz o miejsce w VI lidze polskiej. Prawdopodobny skład radomian: Sinicki - Lipiński , Bieniek , Gil  (Peru), Bis - Cortázar, Ławecki, Olszowski, Brzytwa - Stec i Skupiński. Na AC Silesia Arena według meteorologów ma być umiarkowane zachmurzenie i chłodno.

12 listopada 2006 roku, godz. 19:36, AC Silesia Arena (woj. śląskie), mecz o awans do VI ligi: AC Silesia - Mleczna Radom

19:10, matti91pl
Dziś mecz AC Silesia - Mleczna Radom
Już dziś o godzinie 19:36 rozpocznie się spotkanie barażowe o awans do VI ligi pomiędzy AC Silesia, a Mleczną Radom. Mecz odbędzie sie na stadionie AC Silesia Arena
12:52, matti91pl
Link Komentarze (2) »
piątek, 10 listopada 2006
Krótka historia Mlecznej Radom

Dnia 7 października 2006 roku powstał klub o nazwie Mleczna Radom. Przejął on zawodników i wyniki w lidze po klubie Grzegórzecki Kings,który był prowadzony przez czopo09.W swoim debiucie radomianie przegrali z Dynamem Chorzów 1:0. Choć radomianie bardzo dobrze grali, musieli uznać wyższość rywali. Dokładnie tydzień później Mleczna, w swoim debiucie na własnym stadionie (Mleczna Radom Arena), zdobyła pierwszy, ale cenny punkt, remisując z LKS-em Świniarsko 1:1.Na ten mecz przyszło 2189 widzów. Jednak to niewiele w stosunku do 3100 miejsc, które znajdują się na stadionie. 22 października to data, która każdy kibic Mlecznej powinien zapamiętać do końca życia. Wtedy to drużyna prowadzona przez Matti'ego91 zdobyła pierwszy komplet punktów, ogrywając 1:0 FC NIEROBÓW. Tydzień później przyszło kolejne zwycięstwo z ligowym outsiderem - Orlętami Reszyl (3:1). To zwycięstwo dało awans na 4. miejsce. Jednak nie można było być jeszcze pewnym awansu do fazy barażowej o awans. Jedna niska przegrana 2:1 z późniejszym vice-mistrzem Zgp GsE dała utrzymanie na 4. pozycji. W taki o to sposób dzięki świetnej grze w 5 meczach Mleczna awansowała z 6. na 4. miejsce i teraz będzie walczyć o awans do VI. ligi z AC Silesia, która zajęła 6. pozycję w VI. lidze (grupa 0620). Dzień 6 listopada był dniem wielkich zakupów dla Mlecznej. Najpierw za 15 tys. złotych sprowadzony został Teodoro Cortázar, później przelicytowany został Elisario Gil za za kwotę 1 672 000 zł. Natomiast za 85000 złotych kupiony został Bilal Yenilmezata. Na sprzedaż zostali wystawieni Kazimierz Błoch i Oskar Pawłowski. Oni jednak nie znaleźli uznania wśród innych menedżerów. 10 listopada o godzinie 15:50 została podpisana umowa transfrerowa Jerzego Bajerskiego. Na jej mocy 27-letni zawodnik przeszedł do tureckiego root area za 115200 złotych.

17:03, matti91pl