Blog > Komentarze do wpisu
Mleczna Radom w VI lidze!

Mleczna Radom awansowała do VI ligi ,wygrywając w meczu barażowym z AC Silesia 2:1. Obydwie bramki dla Mlecznej strzelił doświadczony, 28-letni Błażej Skupiński.

Szersza relacja z meczu AC Silesia - Mleczna Radom (1-2):

17 minuta..
Jeziorkowski wybija piłkę spod bramki. Do piłki dochodzi Cudny. Cudny, podanie. Piłkę otrzymuje Skupiński. Skupiński robi zamach i strzela.
GOOOL!!!
AC Silesia - Mleczna Radom 0:1

Drużyny schodzą do szatni.
Statystyki gry na połowie. AC Silesia 57%, Mleczna Radom 43%.

53 minuta..
Lipiński podaje, górna piłka. Piłka wychodzi poza linię boczną boiska. Do wyrzutu z autu podchodzi Trywiański, słynący z dalekich wrzutek. Do piłki dochodzi Grzybowski. Grzybowski wykonuje strzał. Sinicki odbija piłkę czubkami palców. Piłka odbija się od poprzeczki.

58 minuta..
Grzybowski zgrywa pilkę głową. Bieniek próbuje przyjac trudną piłkę. Piłkę przejmuje Kajdana. Kajdana wykonuje strzał. Sinicki bezradnie rzuca się za pilką.
GOOOL!!! Remis.
AC Silesia - Mleczna Radom 1:1

59 minuta..
Na boisko wchodzi Yenilmezata.

65 minuta..
Do piłki dochodzi Cortázar. Cortázar dogrywa wysokim lobem. Piłkę otrzymuje Skupiński. Skupiński robi zamach i strzela. Szybka piłka, Łatka usiłuje ją opanować.
Cóż za wyśmienita okazja!

65 minuta..
Do wykonania rogala podchodzi Brzytwa. Dośrodkowanie w pole karne. Piłkę otrzymuje Cudny. Skupiński wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Skupiński robi zamach i strzela. Jeziorkowski bezradnie rzuca się za pilką. Poprzeczka.

79 minuta..
Podliński wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Podliński dośrodkowywuje. Gil ma problemy z przyjęciem piłki. Piłkę przejmuje Kajdana. Kajdana popisuje się znakomitym uderzeniem. Piłka odbija się od słupka!
Zabrakło kilku centymetrów.

81 minuta..
Podliński dośrodkowywuje. Olszowski, podanie. Piłkę otrzymuje Butor. Brzytwa wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Brzytwa dośrodkowywuje.

82 minuta..
Piłkę otrzymuje Widacha. Olszowski wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Olszowski podaje z klepki. Piłkę przejmuje Skupiński. Skupiński robi zamach i strzela. Słupek!!!

84 minuta..
Ławecki wyłuskuje piłkę spod nóg przeciwnika. Ławecki dośrodkowywuje. Piłkę otrzymuje Brzytwa. Brzytwa podaje, górna piłka. Uderza głową Skupiński.